Logo GlobalGSM
Top banner

O nas

Global GSM powstał w 2000 roku. Od ponad 15 lat staramy się, aby nasza oferta akcesoriów GSM i telefonów komórkowych spełniała Państwa najwyższe wymagania, a jakość serwisu GSM charakteryzowała się profesjonalizmem i solidnością. Nasze punkty serwisowo - handlowe znajdują się w centrach handlowych w Trójmieście i okolicach. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży GSM pozwala nam nie tylko na doskonalenie profesjonalnej obsługi klienta, ale także uzmysławia jak ważne jest ciągłe badanie Państwa potrzeb. W naszych serwisach GSM kompleksowo doradzamy i serwisujemy powierzony nam sprzęt.  Zapewniamy różnorodność oferowanych produktów i usług. Obecnie firma posiada kilka marek związanych z branżą. Serwis GlobalGSM skupia je wszystkie i daje klientowi możliwość wyboru tej, która najbardziej mu odpowiada:

 

GlobalCentrum - Marka sklepów stacjonarnych mieszczących się w Gdańsku, Gdyni, Rumi, Wejherowie, Tczewie i Starogardzie Gdańskim. Charakteryzuje się podobnym wyglądem, jakością obsługi i wypracowanymi standardami. Punkty obsługi klienta (POS) mieszczą się na terenie galerii handlowych. Jest to marka sklepów stacjonarnych, w których każdy towar można obejrzeć, dotknąć i dopasować. To idealna opcja dla klientów, którzy wolą porozmawiać ze sprzedawcą, posłuchać porady, poznać zalety proponowanego asortymentu. W sklepach GlobalCentrum można również oddać telefon, laptopa albo nawigację do naprawy, uzyskać poradę serwisanta czy po prostu sprzedać swoją komórkę.

GlobalGSM - E-serwis skupiający wszystkie nasze marki. Oparty jest na internetowej obsłudze klienta. Serwis ma za zadanie zapewnić klientowi taki sam wysoki poziom obsługi jak ma to miejsce w punktach stacjonarnych i w serwisie aukcyjnym allegro. Narzędzia jakie stworzyliśmy do tego celu są przejrzyste, przyjazne i intuicyjne dla naszych klientów. Za pośrednictwem serwisu GlobalGSM można sprzedać nam telefon komórkowy, oddać go do naprawy, a w sklepie internetowym kupić nowe telefony i akcesoria. Serwis powiązany jest z naszymi kontami na portalach społecznościowych Facebook i Google+.

 

 

Sprzedaż telefonów   Sprzedaż telefonów
Sprzedażą telefonów komórkowych zajmujemy się od początku naszej działalności. W ofercie posiadamy telefony popularnych marek jak i te, które uważamy za godne polecenia. Ustalając procedury obsługi klienta, założyliśmy sobie, że każdy telefon możemy zaprezentować klientowi. Tym samym pomagamy mu wybrać ten najbardziej odpowiedni. W przypadku sprzedaży internetowej każdy telefon dokładnie sprawdzamy przed wysyłką. 
---
Sprzedaż akcesoriów   Sprzedaż akcesoriów
Akcesoria GSM to ważny obszar naszej działalności. Współpracujemy z największymi hutrowniami GSM w Polsce, co gwarantuje dostępność towaru, dużą różnorodność i najwyższą jakość. Asortyment staramy się cały czas zmieniać zgodnie ze zmieniającymi się trendami rynku. Najszybciej jak to możliwe reagujemy na zmiany rynku, aby w naszej ofercie obok najczęściej kupowanego asortymentu znalazły się również nowości. 
---
Skup telefonów   Skup telefonów
W naszej ofercie posiadamy telefony odkupione od klienta. Każdy ma możliwość sprzedania w naszych punktach (również przez Internet) telefonu komórkowego. Posiadamy cennik zakupu dostępny dla każdego, jak i reagujemy na zapytania dotyczące innych modeli. Skup telefonów komórkowych od klientów pozwala nam utrzymać szeroki wybór i konkurencyjne ceny. 
---
Naprawa telefonów   Naprawa telefonów, laptopów i nawigacji
Równolegle ze sprzedażą akcesoriów i telefonów komórkowych oferujemy usługi serwisowe. Nasi serwisanci przeszkoleni są do naprawiania sprzętu GSM, laptopów i nawigacji. Służymy radą i pomocą tym, którzy mają problem ze swoim telefonem,laptopem czy nawigacją. Nasze usługi naprawy oferujemy również  za pośrednictwem e-sklepu.  
Facebook