Jak wymienić szybkę w telefonie Samsung Galaxy S4?

mar 13

Jak wymienić szybkę w telefonie Samsung Galaxy S4?

Poniżej prezentujemy jeden z wielu filmików dostępnych w Internecie, który krok po kroku prezentuje proces wymiany szybki w telefonie Samsung Galaxy S4. W naszym serwisie wymiana przebiega podobnie, z tym że używamy specjalistycznego podgrzewacza do ekranów LCD, dzięki czemu wymiana przebiega sprawniej.

screen separator i9300

Jako serwis, który wymienił już sporą ilość szybek, możemy stwierdzić, że wymiana nie jest tak prosta jak to mogłoby się wydawać. Chcemy również ostrzec, że jeżeli podczas wymiany samej szybki uszkodzicie wyświetlacz to wymiana całego modułu jest niestety bardzo droga. Ryzyko uszkodzenia wyświetlacza jest największe podczas odklejania samej szybki. Nie łatwe jest również przyklejenie szybki, znaczenie ma odpowiednia ilość kleju i jego rozprowadzenie oraz równomierne dociśnięcie ekranu, aby nie pojawiały się pęcherzyki powietrza. Aby cały ten proces przebiegł sprawnie, potrzebny jest do tego zestaw narzędzi:

Osoby, które chcą podjąć się samodzielnej naprawy zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu, natomiast osoby, które nie czują się na siłach, aby samodzielnie wymienić szybkę zapraszamy na punkty Global GSM lub do naszego e-serwisu.

  • podgrzewacz do ekranów LCD
  • lej uv do naprawy lcd
  • otwierak do telefonu
  • lampa UV do utwardzania kleju
  • przydatne są też formy, ramki do konkretnych modeli LCD

Wymieniamy szybki w telefonach:

 

Warto przeczytać także:

Jeden komentarz

  1. Ja tam wolę nie bawić się samemu – telefon należy oddać w ręce specjalistów :)

Skomentuj

CommentLuv badge