Szkło hartowane – nowe akcesorium do ochrony ekranu telefonu !

kwi 11

Szkło hartowane – nowe akcesorium do ochrony ekranu telefonu !

Szkło hartowane to nowe akcesorium gsm, które można uznać za alternatywne dla folii ochronnych. W ostatnim czasie mieliśmy okazje przetestować szkło ochronne na Samsungu Galaxy Note 2 i jesteśmy mile zaskoczeni.

Szkła są dedykowane do konkretnych modeli telefonów, tak jak ma to miejsce w przypadku folii. Samo przyklejenie szkła do ekranu przebiega bardzo sprawnie i nie sprawia żadnych problemów. Podstawą jest porządne wyczyszczenie ekranu. W zestawie razem ze szkłem znajdują się ściereczka do odtłuszczania ekranu, ściereczka do usuwania pęcherzyków powietrza, ściereczka do usuwania kurzu. Nam udało się uniknąć pęcherzyków powietrza i kurzu, dzięki czemu skorzystaliśmy tylko z jednej ściereczki. Po porządnym oczyszczeniu ekranu należy dopasować szkło tak, aby otwory w szkle idealnie pokrywały się z przyciskami, kamerą przednią itp. Na koniec dociskamy szkło na brzegach, klej powinien się równomiernie rozprowadzić. Naszym zdaniem przyklejenie szkła hartowanego jest znacznie łatwiejsze niż folii.

szklo_note2

szklo_note23

Po przyklejeniu szkła jest ono widoczne jak widać na zdjęciach, ale czułość ekranu jest zdecydowanie lepsza niż przy naklejonej folii ochronnej. Testowaliśmy także w sytuacji, gdy na ekranie pojawia się kropelka wody, w przypadku folii znacznie spada czułość ekranu, natomiast przesuwając palec po szkle hartowanym nie odczuliśmy różnicy.

Cechy produktu:

– grubość – 0,33 mm

– odporna na substancje płynne, zarysowania

– przeznaczona do najnowszych modeli telefonu

– nie wpływa na wygląd telefonu

– idealne dopasowanie

– doskonała przyczepność wolna od pęcherzyków powietrza

– absolutny Crystal Clear, wysoka czułość ekranu.

Gdzie kupić?

Można go kupić na naszych punktach, które dokładne adresy znajdziecie tutaj oraz w sklepie internetowym

Warto przeczytać także:

  brak podobnych wpisów

4 komentarzy

 1. Agnieszka /

  Witam

  Zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego szkła na telefon, ale niestety nurtuje mnie jedno pytanie, czy po zdjęciu tego szkła ( w przyszłości) nie psuje ekranu klej na który to szkło jest przyklejane?

  Pozdrawiam

 2. Warto zadbać o ekran swojego telefonu.

 3. ja telefony niszczę bardzo szybko stąd bez ochronnego szkła juz by było po wyświetlaczu. Ostatnio nabyłam do mojego fona szybke ale hybrydową. powiem wam , ze jak dla mnie najlepsza jest z tego wszystkiego co dotychczas testowałem .

Skomentuj

CommentLuv badge