Modem internetowy Option ICON XY

mar 12

Modem internetowy Option ICON XY

W świecie technologii bezprzewodowej i ciągłej pogoni za sprawami bieżącymi bardzo ważny jest dostęp do sieci. W naszej ofercie można znaleźć modem Option ICON XY, kosztujący 69 zł. Jego instalacja jest banalnie prosta, nie ma potrzeby ściągać dodatkowych plików, wszystko jest zawarte na urządzeniu. Wystarczy podłączyć modem do komputera i przejść przez kilka kroków  w Instalatorze.

Instalator oprogramowania modemu

 

interfejs

asdsału

Interfejs aplikacji jest intuicyjny i miły dla oka, a modem jest szybko wykrywany przez system – wystarczy kilka sekund, by przycisk do łączenia się z siecią stał się aktywny.

W miejscu, gdzie zasięg sieci Play nie jest najlepszy udało nam się uzyskać przyzwoite szybkości pobierania i wysyłania. Maksymalnie ICON XY jest w stanie pobierać dane z prędkością 7,2 Mb/s.

SpeedTest

Warto też wspomnieć, że modem może służyć jako pendrive, ponieważ pod klapką znajduje się slot na kartę pamięci w standardzie microSD. Obudowy są kolorowe, a samo urządzenie cieszy oko. Wtyk USB jest otwierany w podobny sposób do scyzoryków – wystarczy nacisnąć przycisk, aby modem otworzył się niczym nóż sprężynowy. Obudowa mierzy 11,9 x 80 x 29 mm i gabarytowo przypomina zapalniczkę, bez problemu mieści się w kieszeni spodni.

Modem ICON XY jest kompatybilny z system Windows XP, Vista, 7 czy Mac OS.


Warto przeczytać także:

Skomentuj

CommentLuv badge