Imprezowe aplikacje mobilne na majówkę !

kwi 29

Imprezowe aplikacje mobilne na majówkę !

Zbliża się majówka, związane z tym czasem skojarzenia to na pewno piękna pogoda, wypoczynek na świeżym powietrzu, grill  oraz dobra impreza. Na pogodę nie mamy wpływu i nie możemy być jej pewni, ale jeśli chodzi o dobrą zabawę to dużo zależy od naszej organizacji, a w tym mogą nam pomóc aplikacje dostępne na iOS. Zobacz naszą listę, która miedzy innymi uczyni z Ciebie wyśmienitego barmana, DJ’a oraz dbającego o wszystko organizatora.


1. Pro Party Planner

Aplikacja pro party planner

Kompletne narzędzie do planowania, gwarantujące przeprowadzenie imprezy z sukcesem

Cena: £ 2,99 / 4,99 dolarów USD Działa z: iPhone, iPod Touch, iPad

Niesamowicie rozbudowana aplikacja, która pozwala zadbać o każdy szczegół podczas organizowania imprezy. Zaczynając od listy gości, tworzenia menu, zakupu dekoracji,  po plan zdarzeń.  Co więcej za pomocą aplikacji można przydzielić obowiązki współorganizatorom oraz śledzić budżet, który przeznaczyliśmy na wybraną imprezę. Jeżeli uznasz, że zabawa była udana i planujesz powtórzyć ją w tym samym towarzystwie to w bardzo prosty sposób możesz eksportować kontakty, dzięki czemu nie będzie trzeba tworzyć listy od nowa. Wszystko czytelne i intuicyjne. Polecam

Pobierz z Itunes

 

2. Karaoke Anywhere

karaoke anywhere

Karaoke zawsze przy sobie

Cena: Bezpłatne Współpracuje z: iPhone, iPod Touch, iPad

Kolejnym, wartym uwagi pomysłem na miłe spędzenie majówki z znajomymi jest karaoke. Można wybrać się na profesjonalnie zorganizowane karaoke w pubie lub klubie, ale nie jest to konieczne. Aplikacja Karaoke JoltSoft umożliwia nam śpiewanie znanych przebojów w każdym miejscu o każdej porze.

Aplikacja zawiera bibliotekę oficjalnie licencjonowanych piosenek karaoke. Sama zabawa odbywa się dokładnie tak jak ma to miejsce w pubach. Słyszysz cover popularnej piosenki wraz z tekstem na ekranie Iphone lub Ipad. Podczas odtwarzania tekst zmienia kolor, aby wskazać odpowiednie tempo śpiewania.

Co prawda odtwarzania karaoke na Iphone nie jest zbyt komfortowe, ale twórcy aplikacji pomyśleli także o tym i umożliwiają przeniesienie obrazu na ekran telewizora. Można także nagrać poszczególne wykonania i posłuchać siebie następnego dnia 😀 Wbudowane efekty pozwalają modyfikować głos.

Wersja podstawowa oferuje około 200 utworów, jednak można także wykupić dodatkowe utwory.

Pobierz z Itunes

 

Dostępne także w Google Play.

3. djay

sjay

Doskonały odtwarzacz muzyki, który pozwoli stworzyć Ci Twój imprezowy muzyczny mix.

Umiejętności djay’a na pewno nie ograniczają się jedynie do mixowania kolejnych nagrań, dlatego nazwa tej aplikacji może być trochę myląca, co nie zmienia tego, że jest to narzędzie, które zdecydowanie przyda nam się na imprezie.

Interfejs graficzny prezentuje nam dwa gramofony oraz inne niezbędne suwaki, za pomocą których możemy mixować muzykę, dodawać różnego rodzaju efekty.

Niezbędna pozycja dla tych, którzy wolą podczas zabawy rozmawiać ze swoimi gośćmi, zamiast spędzać czas przy deckach. Można nagrać swój mix z wyprzedzeniem i odtworzyć go podczas imprezy.

Pobierz z Itunes

 

4. Mixology

miksolog

Sztuczki barmańskie w kieszeni 

Bezpłatne

Mixology to garść pomysłów na drinki i koktajle. Narzędzie, które pozwoli zaskoczyć Twoich gości alkoholem podanym w inny, niezwykły sposób. Aplikacja jest na tyle sprytna, że pozwoli Ci zawęzić wyszukiwanie dostępnych w bazie drinków w zależności od tego jaki alkohol i dodatki (syropy, soki, napoje gazowane i inne) masz w barku.

Funkcja random pozwala wymyślić unikalne napoje, z którymi żaden z Twoich gości się nie spotkał, jednak nie jest powiedziane, że taki „wyjątkowy” drink będzie na pewno smakował…

 Pobierz z Itunes

 

Warto przeczytać także:

Jeden komentarz

  1. Bawell /

    Na androida jest świetny Party Shaker. Genialna w swej prostocie gra która potrafi uratować każdą imprezę.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flywithmonkey.shakeme&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5mbHl3aXRobW9ua2V5LnNoYWtlbWUiXQ..

Skomentuj

CommentLuv badge