Bezprzewodowa ładowarka „powerbank” – warto czy nie warto ?

kwi 23

Bezprzewodowa ładowarka „powerbank” – warto czy nie warto ?

Baterie w smartfonach niestety nie powalają swoją żywotnością i jak na razie żaden z producentów nie wpadł na pomysł co zrobić, aby ta sytuacja uległa zmianie. Ostatnio coraz popularniejsze są ładowarki bezprzewodowe, zwane również bateriami zewnętrznymi lub powerbankami. Mieliśmy okazje przetestować takie akcesorium…

bateriz-zewnetrza-iphone-5-biala-2

Bateria zewnętrzna „powerbank” ma za zadanie naładować telefon lub wydłużyć jego czas pracy, gdy nie masz możliwości naładowania telefonu tradycyjną ładowarką. Prawdopodobnie każdy użytkownik smartfonów spotkał się z taką sytuacją, gdy pomimo tego, że miał ze sobą ładowarkę to nie miał możliwości podłączenia jej do gniazdka. Przykładowo jadąc pociągiem dalekobieżnym czy przebywając na całodniowym szkoleniu. W takich sytuacjach bateria zewnętrzna bardzo się przydaje.

Dużą zaletą baterii, którą testowaliśmy jest to, że służy również jako futerał do telefonu. Każda bateria jest dedykowana do konkretnego modelu telefonu, jest ściśle dopasowana do jego kształtów i posiada wycięcia na przyciski i aparat. To wszystko sprawia, że bateria jest użyteczna oraz nie zajmuje dodatkowego miejsca.

Naładowanie baterii zewnętrznej w 100% niestety zajmuje trochę czasu (szacowany czas 8h). Z tego powodu warto naładować baterię od razu po jej rozładowaniu, aby przy następnej okazji, kiedy będzie nam potrzebna była gotowa do pełnego wykorzystania. Po 2-godzinach ładowania bateria była na tyle naładowana, aby naładować telefon do 50%.

Po założeniu powerbanku na telefon zwiększy się jego rozmiar oraz waga, ale to i tak jest wygodniejsze rozwiązanie niż podłączenie baterii zewnętrznej do osobnego urządzenia.

 >>>>>KUP BATERIĘ ZEWNĘTRZNĄ<<<<<

bateria-zewnetrzna-iphone4s-czarny-1

Podsumowanie

Wielokrotnie rozładował Ci się telefon, bo nie miałeś gdzie podłączyć ładowarki? Często jesteś przez długi czas poza domem, a musisz być w stałym kontakcie z współpracownikami lub rodziną? Dużo korzystasz z telefonu: robisz zdjęcia, nagrywasz filmy, grasz ?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiadasz TAK to polecamy zakup baterii zewnętrznej do telefonu. Testowana przez nas bateria zewnętrzna zdecydowanie spełnia swoją rolę. Jest wygodna i nie zajmuje wiele miejsca, posiada lampki informujące o stanie naładowania baterii, dobrze wygląda i jest idealnie dopasowana do danego modelu telefonu.

Specyfikacja techniczna:
Pojemność:  1900-3200 mAh (W zależności od modelu telefonu)
Wejście: 5V, 500mA-800mA (W zależności od modelu telefonu)
Wyjście: 5V, 500mA-800mA (W zależności od modelu telefonu)
Waga: 73g -105g (W zależności od modelu telefonu)

W zestawie:

Kabel do ładowania (wejście microUSB)

Dostępna do modeli:

– iPhone 4/4S

– iPhone 5/5S

– Samsung S4 mini i9195

– Samsung S3 i9300

– Samsung S4 i9500

 >>>>>KUP BATERIĘ ZEWNĘTRZNĄ<<<<<

Warto przeczytać także:

    brak podobnych wpisów

Skomentuj

CommentLuv badge